Профорієнтація


 


Документацію по олімпіаді скачати тут

 


У Львівському національному університеті імені Івана Франка проведуть День відкритих дверей, на якому, вперше, будуть одночасно представлені всі факультети, коледжі та освітні можливості для абітурієнтів.

09 лютого 2019 р. у холі головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка, за адресою: вул.Університетська, 1, відбудеться День відкритих дверей у новому форматі.

Абітурієнти не тільки спілкуватимуться з викладачами, але й візьмуть участь у майстер-класах, мотиваційних лекціях, воркшопах.

Заплановані події:

-          квест з логічними загадками, побудованими на реальних подіях;

-          майстер-класи про відеоблогінг та акторську майстерність;

-          інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»  для молодих юристів;

-          воркшоп з програмування та багато іншого.

Спікери заходу – фахівці-практики у різних галузях, випускники ЛНУ ім. Івана Франка: Марічка Кужик, кореспондент ТСН розкаже про журналістику. Олеся Шаповал, виконавчий директор і співзасновник Агенства Іноземних Мов «ІнтерПереклад», розповість про практичну діяльність перекладача. Олекса Стельмах, директор компанії Leobit, говоритиме про особливості роботи в ІТ та інші.

 

Детальна інформація про подію: https://www.facebook.com/events/382497092552917/?ti=cl

або за хештегом #Lnu_open_to_you  в соцмережах

Facebook (https://www.facebook.com/search/top/?q=%23lnu_open_to_you&epa=SEARCH_BOX),

Instagram(https://www.instagram.com/lviv_university/?utm_source=ig_profile_share&igshid=6kfwggy4vs67&fbclid=IwAR23zObnvlN3uC_LTOoX1A5qb9IK0u-EQ6CnEsKPaPwLrY4-3m0ZTgWR_98),

Telegram (@lviv_university_official).

 

Контакти: Відділ інформаційного забезпечення (вул. Університетська,1, кімната 5)

 email: disifnul@gmail.com,  тел. 0961230493

 


Національний університет «Одеська юридична академія» – провідний спеціалізований вищий навчальний заклад і лідер юридичної освіти в Україні.

Сьогодні Національний університет «Одеська юридична академія» – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв'язки з кращими вишами світу. Наш Університет динамічно розвивається і вдосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Факультет адвокатури – провідний структурний підрозділ Університету, наш факультет – це добрі традиції минулого, стабільність сьогодення і впевненість у майбутньому!

Запрошуємо Вас до співпраці у профорієнтаційному напрямку, просимо посприяти розповсюдженню наших рекламних матеріалів серед учнів Вашої школи, а також в соціальних мережах. У відповідь ви можете розраховувати на нашу науково-організайну підтримку.

Ми завжди відкриті до співпраці.

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, що відбудеться 16 лютого об 11.00 за наступною адресою: м.Одеса, вул.Академічна, 2. За більш детальною інформацією звертайтесь до заступника декана факультету адвокатури к.ю.н., доцента Серебра Михайла Володимировича, тел.: (063)-945-34-26

З повагою,

декан факультету адвокатури

Євген Сергійович Хижняк

 


 


Школа юного правника.


Щодо Дня відкритих дверей у Академії ім. Петра Сагайдачного.


Проект популяризації технічної та екологічної вищої освіти.


День відкритих дверей у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбудеться 25 листопада 2018 р. На учасників дня відкритих дверей чекають невимушена дружня розмова з професорсько-викладацьким складом, цікаві екскурсії музеями та лабораторіями університету.


Дні відкритих дверей


VII Міжнародна виставка «Осінній салон «Вища освіта – 2018».


Про День відкритих дверей - Університет внутрішніх справ.

«Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім» (Д. Сейерз).

  

Здоров’я кожного з нас є найвищою цінністю в сучасному світі. Корпорації «Артеріум» ПАТ «Галичфарму» вирішила ознайомити учнів 7-А класу (класний керівник Бузікевич О.Г.) з різними стадіями виробничого процесу в рамках профорієнтаційної екскурсії на підприємство, щоб вони мали змогу на власні очі побачити, що ж приховано за стінами фармацевтичного гіганта, як відбувається виробничий процес, та дізнатися про переваги препаратів компанії «Галичфарм», продукція якої експортується до 12 країн світу.
Школярам пощастило на власні очі побачити сучасне, технологічно орієнтоване виробництво вітчизняної фармацевтичної компанії. Приємно вразили масштаби виробничих потужностей підприємства, а також рівень підготовки та організації насиченої екскурсії. Досить цінною виявилася розповідь фахівців «Галичфарму» про те, як відбувається процес виробництва готових лікарських засобів, в яких умовах виробляються ліки, як виконуються вимоги GMP, які є запорукою більш високого ступеню надійності, що гарантує якість, ефективність та безпеку, а значить – довіру лікарів та пацієнтів.
Учні дякували працівникам «Артеріуму» за надану можливість ознайомитися з умовами, в яких народжуються ті самі лікарські засоби, що добре відомі та користуються попитом на вітчизняному фармацевтичному ринку.
Школярі висловили спільну думку – екскурсія стала справжньою скарбничкою нових знань для вибору майбутньої професії.

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи 


Школярів Львівщини запрошують на профорієнтаційні тестування

На Львівщині триває профорієнтаційна кампанія серед школярів

  |    155  

FacebookTwitterGoogle+Share0

У рамках інформаційної кампанії «Живи і працюй в Україні», а також для убезпечення молоді від безробіття цього року центри зайнятості посилюють профорієнтаційну роботу зі школярами з тим, аби спонукати їх обирати професії, що є затребуваними на ринку праці та водночас відповідають їхнім особистісним якостям, нахилам та уподобанням.

Для цього спеціалісти центрів зайнятості проводять для учнів тематичні уроки, під час яких демонструють соціальні ролики про важливість вибору майбутнього фаху, організовують професіографічні екскурсії на виробництво, зустрічі з представниками великих фірм і компаній та ін.

Як повідомляє ввідділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості, на новому сайті Державної служби зайнятості (dcz.gov.ua) є рубрика «Професійна орієнтація», структуризована за розділами: «Послуги з профорієнтації», «Вибір професії», «Де отримати професію», «Платформа профорієнтації».

Молодь запрошують пройти тестування в он-лайн режимі на «Платформі профорієнтації» або безпосередньо у центрах зайнятості за методиками, які дозволяють оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію. Ця процедура абсолютно нескладна, але дуже корисна. Чимало випускників вишів не можуть знайти роботу за здобутою спеціальністю і вимушені відразу після закінчення навчального закладу змінювати професію. Тому дуже важливо, щоб ще у школі учні зрозуміли до чого у них лежить душа і продовжували освоювати те ремесло, що підходить їм за темпераментом, індивідуальними схильностями і здібностями. До слова, записати на прийом до спеціалістів можна в режимі он-лайн, перейшовши за посиланням dcz.gov.ua/EReception/#/about

 


Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє.

17 лютого 2018 року о 10.00 год. Львівський національний медичний університет імені Д. Галицького проводить День відкритих дверей в актовому залі теоретичного корпусу (вул. Шимзерів, 3а). Випускники закладів освіти зможуть ознайомитися із правилами прийому до університету, навчальною базою факультетів, відвідати провідні кафедри. Просимо довести інформацію до відома випускників.

Директор департаменту Л.С. Мандзій


Львівський аграрний національний університет.


 


 
ПРОЕКТ «ВИПУСКНИК ВИПУСКНИКОВІ» ТРИВАЄ…

Зустріч з колишнім учнем Тарасом Рудим не залишила нікого байдужим. Вона пройшла надзвичайно цікаво та незабутньо вражаюче. Дякуємо Тарасові за унікальну та приголомшливу можливість долучитися до глобальної спільноти дослідників Microcosmos у 130 країнах світу завдяки подарованим мікроскопам компанії Foldscope instruments!!! Реальна наукова річ з можливістю фото- і відеозображень та можливістю ділитися ними на сайті спільноти. Подорож у світ мікрокосмосу розпочинається!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ № 97. «ВИПУСКНИК ВИПУСКНИКОВІ». ПРОЕКТ «JOIN IT».

  

Асоціація «Інформаційні технології України», за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, продовжує реалізацію соціального профорієнтаційного проекту для учнів 8-11 класів – «Join IT». Мета проекту – підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до інформаційних технологій, тим самим забезпечити економічне і технологічне зростання України. Навчальний заклад відвідала Катерина Терех – співробітник компанії PLVІSІON, колишня учениця нашої школи.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ № 97. ІНТЕРАКТИВНА ПРОГРАМА «НАВІГАТОР ПО ЕТИКЕТКАХ»

23 листопада 2017 року, в рамках предмету «Основи здоров’я», учні 6-В класу були присутніми на незвичайному занятті «В овочевому відділі магазину». Автором цікавого уроку – навігатора є вчитель біології Кук І.Г. Талановитий педагог осучаснила і зробила для дітей більш цікавим навчальний процес. Вона привернула увагу учнів до проблеми шанобливого ставлення до власного здоров’я та до правильного вибору якісних та корисних продуктів харчування.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map