Головна » 2018 » Червень » 4 » «Сокіл «Джура»» - МИ НАЙКРАЩІ!!!
00:49
«Сокіл «Джура»» - МИ НАЙКРАЩІ!!!

УРА!!! ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК

ДО ЛІТНІХ КАНІКУЛ!

31 травня 2018 року у Львові відбувся Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  В Україні джурами завжди називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби, пройшовши певні випробування — як фізичні, так і моральні.

Рій нашої школи змагався 3 дні в 11 конкурсах і здобув почесне І місце.

Учасники гри представляли свої рої під час конкурсу «Ватра». У конкурсі «Добре діло» звітували про проведені добрі справи, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО. Демонстрували стройовий вишкіл під час конкурсу з виконання прийомів муштрового впоряду, змагались у влучності під час конкурсу зі стрільби. Туристські навички та вміння демонстрували на туристсько-спортивній смузі перешкод та орієнтуванні. У конкурсах «Рятівник» та «Відун» перевірили свої практичні знання з медичної підготовки та історії. Видовищними і цікавими були змагання з конкурсу строю та пісні. Рій нашої школи професійно виконав Гімн воїнів УПА «Зродились ми великої години», чим викликав величезне захоплення у членів журі та всіх присутніх.

«Будьмо гідними своїх предків, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ. Шануймо себе і свою гідність – і шановані будемо іншими». Слава Україні! - побажав юним патріотам учитель предмету «Захист Вітчизни» Романюк С.В.

Після таких величних перемог ми з впевненістю можемо сказати, що колектив нашої школи будує міцний фундамент майбутнього в особі патріотично–налаштованих учнів.

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи

Переглядів: 78 | Додав: Alexis | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map