Головна » 2018 » Червень » 27 » "В Європі, в тому числі в Україні, немає місця расизму і насильству"
09:11
"В Європі, в тому числі в Україні, немає місця расизму і насильству"

Саме під таким гаслом 26 червня 2018 року були проведені батьківські збори для батьків учнів 9-11 класів, через напад на табір закарпатських ромів.

Було наголошено, що за два місяці в Україні відбулася серія нападів на циганські табори, випадків насильства стало більше, і вони набувають масового характеру та дещо іншої форми.

За словами заступника директора з виховної роботи Н.Яремків «діти, спостерігаючи за актами насильства, отримують психологічні травми або підхоплюють соціальну естафету і починають поводитися так само. Вони схильні думати, що це нормально та навіть престижно, бо хто сильніший, той і має владу». Педагоги та батьки повинні  спільно все зродити аби переконати дітей, що ця думка є хибною.

Метою зборів було звернути увагу батьків на тому, де їхні діти перебувають у вечірній час, з ким спілкуються, у яких соцмережах знаходяться, які секції відвідують та унеможливлення перебування підлітків у різного виду радикальних угрупуваннях. Було наголошено, що саме на батьків покладається  відповідальність за виховання дитини, постійний контроль за дозвіллям неповнолітніх (особливо у канікулярний період), дотримання правил поведінки. 

Переглядів: 56 | Додав: dudaps | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map