Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс
Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа – цепередусім учитель. Особистість учителя – наріжний камінь виховання.
Найважливішим явищем у школі, самим повчальним предметом, самим живим прикладом для учня є сам учитель. Він — уособлений метод навчання, саме втілення принципу виховання. Адольф Дистервег
Вчитель повинен знати, що відбувається в душі кожної дитини. з чим вона прийшла до школи, — щоб не допустити жодного болючого дотику до вразливого дитячого серця.
Чорнобиль – скільки в цьому слові горя,
Страждань та гірко виплаканих сліз. 1986 рік… 26 квітня… Навічно вкарбувалося в історію України жахіттям…. Ця найбільша техногенна трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління... В пам’яті українського народу 26 квітня - це день чорнобильського лиха, болю, суму і забути це й викреслити з нашої пам’яті – неможливо!
35-тим роковинам аварії на Чорнобильській АЕС присвячується…
Учні 5-9 класів (учитель географії Стеців І.Р.) стали учасниками онлайн уроків Пам’яті, переглянули відео про події Чорнобильської катастрофи, пройшли онлайн - вікторину «Чорнобиль - зона відчуження» на платформі Kahoot.