Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс
Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа – цепередусім учитель. Особистість учителя – наріжний камінь виховання.
Найважливішим явищем у школі, самим повчальним предметом, самим живим прикладом для учня є сам учитель. Він — уособлений метод навчання, саме втілення принципу виховання. Адольф Дистервег
Вчитель повинен знати, що відбувається в душі кожної дитини. з чим вона прийшла до школи, — щоб не допустити жодного болючого дотику до вразливого дитячого серця.
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 2-А класі (класний керівник – Галанюк М.В.) відбулися різні тематичні заходи. Школярі розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, були активними учасниками тематичної гри.
Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи
... Читати далі »
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху Яцик Н.І. (класний керівник 4-Є класу) розповіла дітям про правила безпеки для пішоходів, закликала їх бути якомога уважнішими та сумлінно дотримуватися вимог ПДР. Наголосила на необхідності використання світлоповертаючих елементів у темну пору доби, адже вони суттєво покращують видимість пішохода та роблять його помітнішим для водіїв. Щоб бути краще помітним в темну пору доби учні власноруч виготовили «Світловідбивачі лапки», які вкрай необхідні для безпеки пішоходів.
Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи
... Читати далі »
Навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. В рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 1-В класу (класний керівник – Сеньковська О.М.) розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні фільми.
Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи
... Читати далі »